KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15548051
nr 1554 8051
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1952, "eftermiddag vi klipporna"". Olja på duk, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:28:58
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers